Zapraszam do kontaktu:

 

tel: 793 716 218

Jak wygląda współpraca:Jedzenie leczy ale niektóre pokarmy w różnych jednostkach chorobowych mogą też zaszkodzić . Dlatego abym mogła dokładnie dostosować dietę do Twojego stanu zdrowia proszę abyś na pierwszą wizytę przyniosła aktualne wyniki badania krwi, maksymalnie mogą być sprzed 6 miesięcy. Przede wszystkim interesuje mnie:


- morfologia
- lipidogram (cholesterol  całkowity, LDL, HDL, trójglicerydy)
- poziom glukozy na czczo
- poziom insuliny na czczo
- TSH
- próby wątrobowe
- kwas moczowy

Jeśli chorujesz na coś i jesteś pod opieką lekarza specjalisty, byłaś (-łeś) niedawno hospitalizowana (-y) i masz dokumentację medyczną to również przynieś ze sobą.

Jeśli zażywasz jakieś leki lub suplementy to najlepiej spisz je wszystkie i zabierz listę ze sobą. Niektóre z nich mogą wchodzić w interakcje ze sobą lub z pożywieniem, dlatego uwzględnię to również w jadłospisie i podpowiem kiedy najlepiej je zażywać.

Na pierwszej wizycie konsultacyjnej przeprowadzam dokładny wywiad zdrowotno-żywieniowy, aby poznać Twój stan zdrowia, współistniejące dolegliwości, sposób odżywiania, rodzaj pracy, aktywność fizyczną i preferencje smakowe. Zarówno na pierwszej jak i kolejnych wizytach wykonuję analizę składu ciała (czyli oprócz samej wagi także zawartość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, wody w organizmie, zapotrzebowanie kaloryczne, wiek metaboliczny). Dzięki tym wszystkim informacjom dostaniesz pierwszy plan sposobu odżywiania dopasowany do Twojego rytmu dnia, listę produktów wskazanych/przeciwwskazanych oraz praktyczne wskazówki.

Aby słowo dieta nie kojarzyło się z ciężkim czasem zakazów i liczeniem kalorii, które po pewnym czasie doprowadzają do zniechęcenia i zaprzestania diety, a co za tym idzie wzrostu wagi. Chciałabym nauczyć Cię zdrowego sposobu odżywiania, aby wyrobić dobre nawyki na stałe. Dlatego skupimy się również na edukacji i drobnych zmianach wprowadzanych stopniowo.

Spotykamy się średnio co 2 tygodnie. Na każdej wizycie kontrolnej sprawdzamy postępy na analizatorze składu ciała oraz dostajesz jadłospis dopasowany do Twoich potrzeb.

Jeśli będą jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące diety to przez cały czas naszej współpracy masz możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego.

herbadiet@poczta.pl

tel. 793 716 218